אורי נחום - יועץ תשתיות בכיר

לאורי ניסיון עשיר של למעלה מ-30 שנים בתכנון תשתיות תקשורת מתקדמות פאסיביות ואקטיביות,  ניהול ופיקוח על פרויקטים, תכנון מערכות מולטימדיה, תכנון DATA CENTER ו-DR, תכנון מערכות ביטחון ותכנון מערכות טלפוניה בטכנולוגיית IPT.
אורי שימש כמנהל תקשורת עולמי בחברת סאיטקס (1983 עד שנת 2001 ) במסגרת זו  ניהל את תחום התקשורת של החברה בישראל, ארה"ב ואירופה. אחריות על תקציב שנתי של למעלה מ- 10 מיליון דולר.
משנת 2002 עד שנת 2006 – אורי שימש כמנהל חטיבת התקשורת בחברת הייעוץ גד מהנדסים (25 מועסקים). החברה עסקה בניהול טכנו כלכלי של משק התקשורת ללקוחות עסקיים גדולים ובתכנון וניהול פרויקטים מורכבים בתחום התקשורת.
משנת 2007 משמש כיועץ במגזר העסקי, משרדי ממשלה ורשויות מקומיות בתחומי המחשוב ויישומים טכנולוגיים מגוונים.
אורי תכנן וניהל את הביצוע של התקנת מערכות תקשורת בכל מוסדות החינוך בעיריית אשדוד במסגרת תכנית התקשוב הלאומי של משרד החינוך כולל תכנית עת הדעת, תכנית כתום, עוז לתמורה ואופק חדש.
אורי בעל תואר ראשון במנהל עסקים והכשרה מקצועית כהנדסאי חשמל ומהנדס תקשורת CNTE.

  • youtube
  • facebook

03-7711388

03-7711694

אפעל 6, פתח תקווה

פתרונות חדשניים בכל תחומי התקשוב והלמידה הדיגיטלית:
תכנון ובניית תכניות אב, תכנון ויישום מערכות מתקדמות של תקשורת אינטרנט קווית ואלחוטית, כתיבת מכרזי רכש וליווי בחירת הזכיין, ליווי והקמת פורטל חינוך ואתרי בתי ספר, תכנון ופיתוח קורסים לפדגוגיה דיגיטלית, הדרכות פרונטליות ומקוונות לצוותי חינוך.