יהודית דדוש לוינסון

ליהודית ניסיון עשיר של למעלה מ-38 שנים (מאז 1980) בהובלה וניהול פרויקטים אינטגרטיביים משולבי תקשוב מקצה לקצה במערכות גדולות ובפריסה ארצית, במגזר העסקי , במגזר הציבורי, ברשויות מקומיות ובמוסדות חינוך.

יהודית שימשה כמשנה למנכ"ל בחברת טלקוד מחשבים בע"מ. במהלך עבודתה בטלקוד (1980-2011) הקימה, פיתחה וניהלה את תחום מחשוב במגזר הציבורי ובמערכת החינוך.

ליהודית הכרות רבת שנים עם סביבות המחשוב הייחודיות והמורכבות של מוסדות חינוך ואת כל הגורמים המעורבים בתקשוב מערכת החינוך בארץ.

בשנת 2012 יהודית הקימה עם שותפים למיזם את ”תקשוב המאה ה-21". החברה הוקמה במטרה לשמש כמשאב ניהולי-אופרטיבי למנהלי מחלקות חינוך ברשויות המקומיות ולסייע בהובלה ויישום תהליכי חדשנות פדגוגית משולבת תקשוב.

יהודית השתתפה בפיתוח מודל Eech-Education Academy Community & Hi-Teach  העוסק בקהילות עשייה עירוניות המשלבות את החינוך הפורמלי, הבלתי פורמלי והאקדמה ותעשיות המחקר על פלטפורמה של 365 בשיתוף עם חברת יוביטק.

יהודית בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב במדעי המדינה מורחב.

  • youtube
  • facebook

03-7711388

03-7711694

אפעל 6, פתח תקווה

פתרונות חדשניים בכל תחומי התקשוב והלמידה הדיגיטלית:
תכנון ובניית תכניות אב, תכנון ויישום מערכות מתקדמות של תקשורת אינטרנט קווית ואלחוטית, כתיבת מכרזי רכש וליווי בחירת הזכיין, ליווי והקמת פורטל חינוך ואתרי בתי ספר, תכנון ופיתוח קורסים לפדגוגיה דיגיטלית, הדרכות פרונטליות ומקוונות לצוותי חינוך.