שגרירים דיגיטליים - מנהיגות דיגיטלית עירונית

משימתם העיקרית של הנבחרת

לתמוך ולייצר מיזמים המשלבים כלים  דיגיטליים בלמידה ולהפוך את הלמידה בכיתה לחלק מהשפה שלהם

למי זה מתאים?

תלמידי כיתות ד' עד י"ב (בהתאם ליעדי הרשות ו/או בית הספר)​

מה התלמידים מקבלים?

התלמידים רוכשים כלים מגוונים להובלת היוזמה הדיגיטלית בבית הספר

קוראים להם "דור המסכים". מדברים על זה שהם כל היום בטיק טוק, בוואטסאפ ובאינסטוש, ישובים על הכורסה עם הראש מטה, בוהים במסכים...

אז זהו, זה כבר לא כך! מיזם חדשני מאפשר לנבחרת תלמידים, הנבחרים על ידי בית הספר, להפוך ליזמים בבית הספר באמצעות הדיגיטל. התלמידים מצידם, מקבלים בטחון והופכים לחלק בלתי נפרד מהכוח המוביל בבית הספר. התכנית לוקחת את הכוח של "דור המסכים" ומאפשרת לו להיות שותף בהפיכת בית הספר לחדשני.

מיזם "שגרירים דיגיטליים" מטרתו לייצר מנהיגות תלמידים טכנולוגית. השגריר הדיגיטלי מוגדר כמנהיג ומצופה ממנו ליישם את ערכי השיתופיות, החתירה לעשייה חיובית ויישום למידה עצמאית. התלמידים לוקחים על עצמם אחריות להוביל מיזמים דיגיטליים במטרה לקדם את כלל תלמידי בית הספר כדוגמת: הובלת כיתות הלימוד ביישום פרויקטים דיגיטליים עירוניים ותמיכה בצוות ההוראה בתהליך, תיעוד וצילום סרטונים של פרויקטים בית ספריים, תמיכה ביישום ובשילוב למידה מרחוק בין בתי ספר שונים, שילוב כלים דיגיטליים בפרויקטים בית ספריים וליווי צוות ההוראה בשילוב כלים דיגיטליים בשיעורים ועוד. התכנית במסלול הירוק של משרד החינוך!

           

כלים לעבודה בסביבת ענן

סטוריטלינג 

צילום ועריכה

פרזנטציה והעברת מסר

יזמות וניהול פרויקט

חולמים להקים בבית הספר נבחרת מנהיגות דיגיטלית?

אנחנו כאן כדי לעזור לכם ליישם!

  • youtube
  • facebook

03-7711388

03-7711694

אפעל 6, פתח תקווה

פתרונות חדשניים בכל תחומי התקשוב והלמידה הדיגיטלית:
תכנון ובניית תכניות אב, תכנון ויישום מערכות מתקדמות של תקשורת אינטרנט קווית ואלחוטית, כתיבת מכרזי רכש וליווי בחירת הזכיין, ליווי והקמת פורטל חינוך ואתרי בתי ספר, תכנון ופיתוח קורסים לפדגוגיה דיגיטלית, הדרכות פרונטליות ומקוונות לצוותי חינוך.