ייעוץ וליווי הקמת קהילות לומדות

אחת מהמטרות המרכזיות של תכנית התקשוב היא הקמת קהילות לומדות, בהן מוטמעת למידה שיתופית באורח החיים השגרתי של בית הספר.

למידה שיתופית בעידן שלנו היא אסטרטגיה הכרחית. עבודה משותפת עם רעיונות מגוונים ושיתופי פעולה יכולה להנפיק את התוצר המצופה והרצוי.
למידה שיתופית היא למידה בחברותא. נתינה, עבודת צוות באמון מלא והסתמכות על האחר הן אבני הפינה של למידה זו, כשחלק ממנה או כולה נעשית באופן מקוון. הלמידה השיתופית מתאפיינת באינטראקציה וביוזמה עצמית של הלומדים כחלק פעיל מתהליך הלמידה והבניית הידע.
הלמידה מתרחשת תוך כדי הבניית ידע המושתת בין השאר על אינטראקציה בין השותפים בתהליך הלמידה: אינטראקציה בין הלומדים למנחה ולמקורות מידע אנושיים, כלומר מומחים בתחום הנדון.
ללמידה כזו חלק חשוב בתהליך למידה איכותי, שמן הראוי שיימצא בכל בית ספר ובכל קבוצת לימוד המנהלת חינוך עדכני בהלימה לרוח התקופה.

 
בימים אלו תקשוב המאה ה-21 מלווה מספר רשויות בהקמה של קהילות לומדות בסביבת Office365 למערכת החינוך מבחינה פדגוגית, ארגונית וקהילתית. 

 

לקביעת פגישה צרו איתנו קשר 

  • youtube
  • facebook

03-7711388

03-7711694

אפעל 6, פתח תקווה

פתרונות חדשניים בכל תחומי התקשוב והלמידה הדיגיטלית:
תכנון ובניית תכניות אב, תכנון ויישום מערכות מתקדמות של תקשורת אינטרנט קווית ואלחוטית, כתיבת מכרזי רכש וליווי בחירת הזכיין, ליווי והקמת פורטל חינוך ואתרי בתי ספר, תכנון ופיתוח קורסים לפדגוגיה דיגיטלית, הדרכות פרונטליות ומקוונות לצוותי חינוך.